Mozzik kthehet në vendlindje dhe kështu e presin fansat

By

Reperi i njohur Mozzik, nga Zvicra është kthyer në vendin e tij të lindjes, në Ferizaj.

Artisti i rep muzikës, erdhi në vendlindje bashkë me të dashurën e tij Loredana Zefin dhe një tjetër person shumë të rëndësishëm në jetë.

Mozzikun në Ferizaj e shoqëroi vajza e tij e porsalindur, Hana.

Dhe në qytetin e tij ai është pritur shumë ngrohtë nga fëmijët e Mahallës. Reperi ka publikuar në profilin e tij në Instagram, një video ku shihen plot fëmijë të grumbulluar te shtëpia e tij, duke e përshëndetur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm