Capital T tregon çfarë do të dëshironte në ditën e tij të fundit (VIDEO)

By

Capital T ka dhënë një këshillë së fundmi përmes një videoje të postuar në Instagram.

Përveç kësaj, ai tha se në ditën e tij të fundit do të donte të ishte duke festuar.

“Viti 2020 ma shume se cdo tjeter na ka msu se cka dhe kush ka me shume rendsi ne kete bote. Jepi kuptim seciles dite, dhe jetoje cdo dite si te ishte e fundit. E ne diten tem te fundit kisha dasht mu kon TU FESTU qeshtu qysh e ka emrin edhe INTRO ose kanga e pare e albumit SKULPTURE 🥳🥃 cheers and enjoy life”, ka shkruar ai poshtë postimit.

Ndryshe, nëse nuk jeni ende në dijeni, Capital T është bërë bashkë me Ledri Vulën për një super-bashkëpunim veror i cili vjen së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm