Jonida Maliqi po feston ditëlindjen: Këngëtarja mbushi kaq vjet!

By

Ajo e bëri të ditur se ka mbushur 35 vjet përmes një postimi interesant në Instagram.

Këngëtarja shqiptare Jonida Maliqi, këtë të hëne po feston ditëlindjen dhe po shpreson se mosha dol t’i ndalet aty.

Maliqi ka publikuar në Instagram një imazh që tregon numrin “35-së” si shenjë komunikacioni, përmes së cilës kumtohet rregulli se kaq është shpejtësia e lejuar.

Megjithatë, pavaërsisht vjetve që ka, Jonida po ia del të ruajë freskinë rinore duke ardhur shumë e kuruar dhe gjithnjë trendy për kah stili i veshjes. /Prive.al

?

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Artikuj të ngjashëm