“Jetoj në shtëpi me qera” – Rozana Radi ka për të thënë diçka…

By

Rozana Radi është shumë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Edhe pse ka kohë që nuk ka lansuar projekte muzikore, ajo qëndron afër adhuruesve të saj përmes postimeve të shpeshta që bën.

Së fundmi, këngëtarja përmes një statusi rreth shtëpisë, ka treguar që jeton me qera. Ajo tha se paratë me të cilat donte të blinte një shtëpi, ka investuar në biznesin e saj.

Më poshtë mund të lexoni statusin e saj të plotë.

“Une e dua shume shtepine! ( me shume me pelqen te qendroj ne shtepi se sa te dal mbremjeve) Jetoj ne nje shtepi te vogel ( me qera ) prane motres time . Do thoni ju pse se ke blere nje shtepi? Kam menduar te invesoj parat qe do blija shtepine ne biznesin tim @rosebyrozanaradi_casual 🥀 @rosebyrozanaradi_ por kjo nuk do te thote qe duke qene se jam me qera mos te kem ambjentin tim qe me qeteson. Kur hapa biznesin dhe pasi e kuruam me detaje vendosem te zgjidhnim abazhuret . Ju them me 100 % qe ambjenti pervec drites mori nje sharm tjeter. Sot jam e bindur kur them:
Sido qe te jete shtepia juja po zgjodhet abazhuret e duhur e keni zgjidhur bukurine e saj”, ka shkruar Rozana./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm