Jeta pas martesës, si ndryshoi për Gresa Behlulin? (VIDEO)

By

Muaj më parë, dasma e saj u bë mediatike dhe u përcoll nga të gjithë.

Këngëtarja Gresa Behluli, i dha fund beqarisë me të dashurin e saj prej 10-të vitesh dhe organizoi një ceremoni madhështore.

Madje edhe festa e saj e vajzërisë, ishte e tillë. Shumë familjare e mike u mblodhën për ta përcjellë Gresën në shtëpinë e burrit ndërsa Prive e përcolli nga afër kanagjeqin.

Por tani, që kaluan disa muaj, si po i duket martesa Gresës?

“Martesa nuk ka ndryshuar asgjë. Kohët kanë ndryshuar dhe çdo gjë për neve vajzat është më lehtë. Të paktën deri më tash, nuk dihet më vonë”, ka thënë këngëtarja në rubrikën Qitja Pikën, gjatë edicionit të emisionit Prive, javën që lamë pas. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm