Publikohet video! A e gjuajti Atdheu, Shqipen me karrige?

By

Tani që “Për’puthen” po i vjen fundi, në studio po rikthehen protagonistë të vjetër që ishin jo pak të diskutuar në media sociale.

Së fundi në vëmendje u kthye, momenti i përfolur kur Atdheu në zemërim e sipër gjuan karrigen në studio, pas një debati të nxehtë me Shqipen, kur kjo e fundit i kishte quajtur “eskorta” djemtë e formatit.

Gjithashtu, për herë të parë është lansuar edhe videoja që paraqet rastin për të cilin ishte diskutuar më parë në studio.

Për rastin, Atdheu kishte mohuar se kishte gjuajtur karrigen për të lënduar Shqipen. Gjesti i tij ishte bërë nga zemërimi dhe jo për të targetuar vajzat e studios.

Më poshtë mund të shihni videon tashmë publike. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm