Jennifer Lopez flet për herë të parë pas ribashkimit me Ben Affleck

By

Jennifer Lopez foli për herë të parë në një intervistë për lidhjen e saj me Ben Affleck. Në një intervistë me Zane Lowe në “Apple Music 1”, Lopez tregoi se sa e lumtur është jeta e saj tani.

“Jam jashtëzakonisht e lumtur, e di që njerëzit gjithmonë pyesin si jeni? Cfarë po ndodh, a je mirë? Kjo është. Unë kurrë nuk kam qenë më mirë. Dhe unë dua që njerëzit e mi që kujdesen për mua, të dinë se unë kam arritur me të vërtetë në një vend në jetën time, ku unë ndihem shkëlqyeshëm”.

“Dhe unë mendoj se sapo të arrish në atë vend, atëherë të ndodhin gjëra të mahnitshme që kurrë nuk i imagjinon që në jetën tënde të ndodhin përsëri. Dhe kështu jam aty ku jam. Dhe unë e dua gjithë dashurinë që po më vjen tani dhe të gjitha, urimet e mira. Dhe thjesht dua që të gjithë ta dinë se është koha më e mirë. Timeshtë koha më e mirë e jetës sime”.

Affleck dhe Lopez, për herë të parë ishin në lidhje nga viti 2002 deri në vitin 2004, ndërsa romanca e tyre e re filloi në fillim të këtij viti, menjëherë pas ndarjes së Jennifer Lopez me të fejuarin Alex Rodriguez. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm