Arilena Ara zbulon bashkëpunimin e radhës

By

Këngëtarja nga Shqipëria Arilena Ara, është mjaft aktive me projektet e saj në skenën muzikore.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, ka zbuluar se ka bashkuar forcat me Noizyn, për një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “Murderer”,  dhe do të publikohet me datë 9 korrik, në orën 19:00 në platformën Youtube.

Gjithashtu, në të njëjtin postim ka zbuluar se albumi i parë i saj “Pop Art”, do të publikohet nesër. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm