Blerja marramendëse: Dani bëhet me veturë të re (FOTO)

By

Këngëtari Ramadan Krasniqi – Dani ka dëshmuar ndër vite afeksionin për veturat.

Ai nuk është kursyer në blerjen e makinave të shtrenjta dhe gjithmonë ka ngasur një të tillë.

E duket se në vitin e ri, rradha ka qenë për një makinë të re.

Dani ka bërë ‘pazarin’ ditën e sotme për një Porche të fjalës së fundmit me model që vjen me ndryshime të specifikuara. Vlera e kësaj veture mendohet të jetë dhjetëra mijëra euro, afër 100.000-shit.

Epo ta gëzojë Dani dhe të ketë vozitje të rehatshme. C’të themi tjetër? /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm