Ja si filloi mëngjesi i Lumi B!

By

Është ndër baballarët më të përkushtuar të estradës.

Ai është i ati i Blinit të vogël, i cili është një fëmijë shumë i lezetshëm, për të cilin prindërit kujdesen po ashtu, që të jetë një ‘fashionist’ i vërtetë, duke e veshur me rrobat e markave më të njohura.

Kështu. Mëngjesi i Lumi B ka filluar krah të birit Blinit dhe gruas së tij Mirandës.

Ata të tre, janë nisur diku me veturë, dhe këtë moment Lumi e ka ndarë me fansat e tij në Instagram, duke i quajtur gruan e djalin: ‘lazdrana’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm