Ja sa është rritur mbesa e vogël e familjes Fejzullahu (FOTO)

By

Muajin e kaluar familja Fejzullahu u bekuan edhe me një tjetër fëmijë.

Këtë herë ishte vajza e tyre Bulza, ajo e cila u bë nënë për herë të dytë teksa pranë saj në këtë momente gëzimi nuk munguan as prindërit, Sabriu dhe Nera.

E tash kur ka kaluar një muaj nga ajo ngajrje, është Ariana bashkëshortja e Ermalit ajo e cila ka zbuluar një fotografi të vajzës e cila ka sjellur edhe më tepër lumturi në familje. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm