Ja për çfarë qëndroi në burg Getinjo (VIDEO)

By

Javë më parë në emisionin Nd’rrimi i Natës me Alaudin Hamitin në Klan Kosova, i ftuar ishte Getinjo.

Reperi ka rrëfyer shumë gjëra rreth jetës së tij profesionale dhe asaj personale.

Ndër të tjerash, artisti foli për periudhën sa ishte në burg madje tregoi edhe arsyen si dhe tregoi cilat janë planet e tij në muzikë.

Ndiqeni intervistën e plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm