Ja kush e realizoi fotosesion e ri të Liberta Spahiut (FOTO)

By

Liberta Spahiu nuk e ka ndërmend të ndalet me fotosesione ndryshe nga të tjerët.

Së fundmi, prezantuesja e famshme shqiptare, solli fotografi të reja me një paraqitje interesante.

Në imazhet e shkrepura nga valavisions – Vala Bunjaku, ajo shihet e veshur me pantallona ngjyrë lejla të kombinuara me çizme të kuqe dhe këmishë poashtu të kuqe.

Fotografitë janë drejtuar nga Vesa Bunajku ndërkaq për pamjen e saj në fytyrë dhe flokë, Liberta iu qëndroi besnike studio Sellmës dhe Kacit.

 

Artikuj të ngjashëm