Ja deri kur rri Dua Lipa në Kosovë dhe me sa veta nga ekipi erdhi

By

Dua Lipa erdhi të mërkurën në Prishtinë, për të performuar në koncertin e organizuar nga “Sunny Hill”.

Këngëtarja që këndon në Prishtinë me 10-të Gusht, siç merr vesh Prive, ka ardhur në Kosovë e shoqëruar nga 24 veta nga ekipi i saj.

Ndërsa derisa po qëndron në një hotel në afërsi të Prishtinës, Prive nga burime të këngëtares, ka zbuluar se ajo në Kosovë do të rrijë deri me 12-të gusht, derisa të përfundojë koncerti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm