Gold Ag realizon ëndrrën e fëmijës së sëmurë (FOTO)

By

Gold Ag ka bërë realitet ëndrrën e një fëmijë të sëmurë.

Këtë e ka bërë të ditur vet këngëtari përmes një postimi në Instagram ku tregoi se ishte takuar me Albertin, i cili gjithmonë kishte dëshirë për ta takuar atë.

“Në Dejnë të Rahovecit në vizitë te Alberti që shumë kohë më kishte kërkuar ta takoj.Alberti është operuar në Turqi por qe shumë vite është i paaftë për të ecur e qëndruar ulur.Lusim Zotin që sa më shpejtë ti gjendet ilaçi dhe Alberti të ngrihet në këmbë.Ai të gjithëve po ua thoshte të njejtën fjalë “Goldi është vllau jem” ❤️ Zot na fal kur ankohemi”, ka shkruar ai.

Më poshtë mund ta shihni fotografinë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm