Ja çfarë mund të ndiqni këtë të shtunë në Prive (VIDEO)

By

Këtë të shtunë në Prive mund të ndiqni materiale interesante për fytyrat tona publike.

Nga shtëpia, shumë personazhe të dashura për ju, flasin për planet dhe për kohën në karantinë.

Mos harroni, të shtunë në ora 19:00 në Klan Kosova./Prive.al

Artikuj të ngjashëm