Majlinda jep lajmin e ri për Roanin (FOTO)

By

Para disa ditësh, në media qarkullonte  lajmi se Majk dhe Majlinda ia mbyllën llogarinë e Roanit në Instagram.

Por, kjo gjë nuk doli të jetë e vërtetë pasi e tha vet nëna e Roanit.

Majlinda tregoi se djalit të tij i është hakuar Instagrami por tani ka një lajm të mirë.

Ai ka një llogari të re.

Roanin sërish mund ta gjeni në Instagrami dhe t’i shihni fotografitë e tij artistike të postuara nga nëna e tij.

Më poshtë e kuptoni si mund ta gjeni atë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm