Ish i dashuri i Dua Lipës, ka një të vajzë të re në krah

By

Duket se të gjithë e kane kaluar ndarjen e tyre, Dua është në lidhje të re, Isaac si duket gjithashtu, vetëm në jo që ishim fansat më të mëdhënj të dyshes që nuk janë më bashkë.

Teksa Dua Lipa bën plane për t’u zhvendosur në New York për projektet e saja dhe të bashkëjetojë me Anwar Hadid, në anën tjetër edhe Isaac po vazhdon projektet e tij, që përfshijnë libra dhe gatim (e kuptoni pse ai është mashkulli i ëndrrave?).

Mirëpo, si duket ai ka filluar një lidhje të re, më një modele e cila nuk është se i ngjan Dua Lipës, dhe të gjithë do mendonim se ajo nuk do t’i pëlqënte atij.

Duke u nisur nga kjo rikujtojmë tipin e pëlqyer të mashkullit për Dua Lipën:

Të gjithë ish të dashurit e Dua Lipës, ky është tipi i mashkullit që ajo preferon

Bëhet fjalë për akoren dhe modelen nga Anglia, Florence Korsky. Ajo ka punuar nga marka të shumta ndërkombëtare, përfshirë Burberry, Dolce & Gabbana dhe Christian Dior.

Edhe pse Isaac ka bërë postime më diskrete, në një foto shihet vetëm dora e modeles, Florence nga ana tjetër ka postuar foto me Isaac në llogarinë e saj personale në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

Swipe for adoration

A post shared by Isaac Carew (@isaaccarew) on

View this post on Instagram

🥺💘

A post shared by Florence Kosky (@floskyyx) on

 

 

 

Artikuj të ngjashëm