Lluni flet për albumin! (VIDEO)

By

Reperi i njohur Lluni, iu ka përgjigjur fansave përmes rubrikës “Kutia e pyetjeve” në Prive.

Në minutat e rezervuar për të, ai foli për albumin, për lidhjen, bashkëpunimet dhe shumëçka tjetër.

Kur del albumi i tij dhe a do të ketë bashkëpunime me këngëtare?

Këto përgjigje dhe më shumë i kuptoni në videon e plotë më poshtë./Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm