Instagrami, tapeti i kuq i yjeve shqiptarë (VIDEO)

By

Në vendin tonë janë të rralla eventet e mëdha që mbledhin yjet apo tapetet e kuq ku të famshmit shqiptarë do të mund ta tregonin veten.

Në fakt, yjet tanë nuk pozojnë para aparatit fotografik në qilimin e kuq…

Të vetmin vend ku yjet mund të tregojnë si vishen, çfarë bëjnë e çfarë ka të re tek ta, është Instagrami – rrjeti më i përdorur në botë.

Një kronikë interesante rreth kësaj çështje e ka përgatitur gazetari Vlorijan Halili dhe ju mund ta shihni më poshtë./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm