Ingrit Gjoni rikthehet me një bashkëpunim – publikohet klipi i ri (VIDEO)

By

Ingrit Gjoni është kthyer në ekranet shqiptare me një bashkëpunim me emrin “Hasta La Vista”.

Këngëtarja është bërë bashkë me Ada Luka dhe Foggy për projektin e ri i cili sapo është lëshuar në youtube.

Muzika u punua nga Marsel Gunga, tekstin e shkroi 2Step ndërkaq klipin e realizoi produksioni MAX.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm