Imazhe të reja: Ermali dhe Ariana shumë elegantë në setin fotografik

By

Ka tash e disa ditë që bashkëshortja e Ermal Fejzullahut, Ariana, pas rikthimit në rrjete sociale po poston vazhdimisht fotografi të realizuara në mënyrë profesionale me fotografin Veton Osmani.

E duket se bashkëshortja e këngëtarit fotografitë më të mira i ka ruajtur për fund.

Në imazhet më të reja, Ermali dhe Ariana shfaqen tejet elegantë, të veshur me shumë stil teksa pozojnë me buzëqeshje të plotë përpara aparatit fotografik.

Sikur fotografitë paraprake, edhe këto të fundit janë realizuar brenda ambienteve të shtëpisë së çiftit në lagjen amerikane teksa mbetet të shihet nëse do publikohen edhe imazhe me fëmijët që plotësojnë në tërësi portretin e familjes Fejzullahu. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm