28 nëntori shënon përvjetorin e rënies së familjarit të Stresit

By

Teksa të gjithë urojnë datën më të rëndësishme për shqiptarët, 28 nentorin, reperi Stresi vizitoi sot varrin e familjarit të tij të ndjerë, Sylë Lushajn.

Janë bërë 20 që nga vrasja e tij, e të gjitha familjarët e vizituan duke i mbushur me lule vendin ku ai prehet përgjithmonë.

Reperi ndau disa foto në llogarinë e tij në Instagram, ku edhe shkruan:

“Memedhe quhet toka

ku me ka rene koka

ku kam dashur meme e at

ku me njeh edhe guri i ngrate

e ku jam rritur me therrime

e ku kam folur ku kam folur

gjuhen time

e ku kam fis e ku kam fare

e ku kam qeshur e ku kam qare

ku rroj me gaz e shpres

ku rroj me gaz e shpres

ku kam deshire deshire te vdes

Gezuar 28 Nentorin Syl lushaj I vrare me 28 Nentor Diten e lirise . Sot feston cdo shqiptare sot ti je qytetar nderi dhe ata qe te vrane jan turpi i atdheut as varret si kan me shqiponjë.” /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm