Imazh nga babë e bir: Gëzuar Bajramin nga Majk dhe Roan

By

Ai është një fëmijë tejet i ëmbël, që të nxjerrë nga goja fjalët më të bukura për të.

Dita ditës po buhet bukurosh e simpatinë e publikut e ka marrë që në momentet e para që erdhi në jetë.

Vogëlushi Roan, i biri i reperit Kastriot Rexha, e ka kaluar ditën në krahët e babait të tij me rastin e festës së Kurban Bajramit.

Dhe ky moment është shënuar shumë bukur nga Majk, përmes një fotografie që ka publikuar në Instagram, ku i uron besimtarët islamë për Kurban Bajramin. /Prive.al

Eid Mubarak from us ❤️

A post shared by MAJK / Kastriot Rexha?… R? (@majkaveli) on

Artikuj të ngjashëm