Si po transformohet Veseli i ‘Big Brother’ pa shumë zhurmë?! (FOTO)

By

Për gati dy muaj e pamë çdo ditë në ekran.

Vesel Kurtishaj, fituesi i edicionit të tetë të ‘Big Brother Albania’ pati një prezencë mediale për muaj të tërë rresht edhe pas daljes nga reality-show.

Por tashmë, Veseli po përfliet më pak duke preferuar të jetë më larg syrit të publikut.

E pa shumë zhurmë, Veseli po transformohet.

Impenjimi në fitness ka dhënë rezultatet e tij dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Kurtishaj përmes një postimi ku shfaqet para dhe pas.

Edhe pa një trup të formësuar, ai ka qenë ëndrra e shumë vajzave. Tashmë edhe me këtë kompontentë të plotësuar, Veseli, i cili është publikisht ende beqar, do e ketë edhe më të vështirë të ‘zgjedhë’ nga lista e gjatë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm