Arratisje pa fëmijët – Meda me gruan lanë borën e Prishtinës për këtë vend

By

Nuk kanë treguar se ku kanë ikur, megjithatë janë në një vend ekzotik.

Këngëtari i famshëm Meda bashkë me gruan e tij, Luljeta Përgjeqajn, kanë bërë një arratisje larg Kosovës së ftohtë, për pushime me diell e det e rërë të bardhë.

View this post on Instagram

Larg borës dhe akullit – Lulja e Meda ne pushime ekzotike 😎 @mehdin_pergjeqaj @luljeta_pergjeqaj

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Dyshja s’kanë reshur së publikuari imazhet nga pushime dimërore në fakt në një vend veror.

Ata siç e kemi parë përmes fotografive, kanë ikur pa katër fëmijët e tyre në këto pushime, menjëherë pas festave të lodhshme të vitit të ri, sidomos për Medën që është një këngëtar shumë i angazhuar me koncerte. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm