I tha Vivit se nuk ka shtëpi, Geti i reagon ashpër Julit

By

Kanë vazhduar përplasjet ditën e sotme mes Xhulit dhe Vivien në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Mes tjerash, në një moment, Xhuli i ka përmendur faktin që nuk ka shtëpi në Tiranë.

Kjo ka nxitur reagimin e menjëhershëm të Getit.

AI përmes një postimi i ka kthyer përgjigje Xhulit.

“Hahaha, Vivi është rritur pa baba dhe ska pasur as vëllezër as as sen. Edhe boll e ka fituar një djalë si unë. E ti Xhuliana Nura si feministe marre për këto fjalë me ja thonë një njëriu por hajt se ngadalë ngadalë kanë me e pa njerëzit kush je”, është shprehur Geti.

Ai e ka përmbyllur postimin e tij me një apel që të mos votohet Vivi në mënyrë që të dali nesër sepse sipas tij ka tendencë për ta nxjerrë nga takti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm