“I pafytyrë”, Lumbardhi i “gjuhet” Blerandos (VIDEO)

By

Lumbardhi ka debatuar me Blerandon para Metit, Brikendës dhe Monikës të cilët janë aty për pak orë.

Lumi i tha Blerandos se është i pafytyrë dhe se “një rrenë e ka mbuluar me një rrenë tjetër”, njofton Klankosova.tv.

Si nisi debati e kuptoni në videon e mëposhtme.

Artikuj të ngjashëm