Si po ndihet Kim Kardashian për Pete Davidson?

By

Të martën, më 2 nëntor, dyshja e famshme ia dolën të shmangnin të gjitha kamerat teksa po shijonin darkën në Campania në Staten Island të New York-ut. Dhe pasi festuan pjesë të fundjavës së Halloween së bashku në Kaliforninë Jugore, dyshja po përflitet për statusin e tyre.

Ndërsa një burim i afërt me yllin e ”Keeping Up With The Kardashians” thotë se ajo ka kimi me Pete, dhe gjërat janë “padyshim rastësore”.

“Kim nuk po kërkon të takohet me dikë tani,” ndau një burim ekskluzivisht me E! News. “Ajo e do këtë kohë në jetën e saj dhe po argëtohet shumë. Nuk ka asnjë presion mes tyre”.

Një burim tjetër shtoi, “Pete është një djalë shumë i lezetshëm dhe i rastësishëm, dhe asaj i pëlqen kjo. Ata kanë plane të shohin njëri-tjetrin përsëri ndërsa Kim është në New York City. Çfarëdo që po ndodh mes tyre është emocionuese për të”.

Thashethemet romantike mes dyshes filluan me shpejtësi pasi Kim dhe Pete u panë në Knott’s Scary Farm në Buena Park, Kaliforni më 29 tetor. Fotot treguan çiftin të kapur për dore teksa hipnin në një nga slitat më të shpejta të parkut tematik.

Në atë kohë, një burim tha se të dy ishin “miq të shpejtë” që shijuan një natë të pafajshme me Kourtney Kardashian dhe Travis Barker. Por pas shikimit të darkës së kësaj jave, disa kanë filluar të pyesin nëse kjo miqësi mund të kthehet në diçka më shumë.

“Kim mendon se Pete është i qeshur. Pete është mjaft sharmist dhe ajo e kupton plotësisht joshjen,” tha një burim. “Kim-it i pëlqen që ata thjesht qeshin gjatë gjithë kohës që janë bashkë dhe ajo po i pëlqen vërtet të shoqërohet me të”.

Ndërsa shumë fansa supozuan se Kim dhe Pete u takuan për herë të parë kur ajo drejtoi ”Saturday Night Live” në tetor, Interneti zbuloi shpejt se dyshja ishin shoqëruar më parë. Ata festuan ditëlindjen e Kid Cudi në janar të vitit 2019 së bashku me bashkëshortin e atëhershëm të Kim, Ye (i njohur zyrtarisht si Kanye West).

“Shkuam në Nobu dhe kur arrita atje kuptova se ishte si një darkë djemsh,” shpjegoi Kim në “The Tonight Show” një muaj më vonë. “Ishte thjesht një natë kaq argëtuese. Të gjithë kaluan një kohë kaq të mirë.

Sot, Kim ka duart plot me katër fëmijë dhe biznese të shumta, ndërsa ndjek një karrierë ligjore. Por me një rreth të përbashkët miqsh, koha do të tregojë vetëm se çfarë ndodh mes Kim dhe Pete.

“Ajo mendon se ai është me të vërtetë argëtues dhe qesharak,” tha një burim më parë. “Ata kanë miq të përbashkët, kështu që ndoshta do të shoqërohen sërish, por gjithçka është rastësore”.

 

Artikuj të ngjashëm