I kushtoi këngë, ish e dashura i përgjigjet Seven Saraqit

By

Pak ditë më parë, Seven Saraqi publikoi këngën ‘Pa ty’ me Argjentina Ramosajn.

Kënga ishte një dedikim i pastër personal pas ndarjes së këngëtarit me Lorena Halitin.

Në këngë, Saraqi thoshte se ‘asgjë nuk është njejtë pa të’ e që s’mund ta dojë ‘askë si atë’.

E duket se pas këtij projekti ka qenë vetë Lorena ajo që ka reaguar përmes një postimi.

Bukuroshja që ka zyrtarizuar lidhjen me një sportist amerikan ka deklaruar në Instagram: ‘Ki mu kthy prap me lyp zemrën tem’.

Duket se në këtë mes, Lorena është ajo që nuk ka pishmane dhe vazhdon e qetë jetën e saj. /Prive.al

Ki mu kthy prap me lyp zemren tem

A post shared by Lorena Haliti (@lorenahaliti) on

Artikuj të ngjashëm