Besnik Qaka sjellë në shqip remixin e njohur (VIDEO)

By

Besnik Qaka ka sjellë në shqip remixin e njohur javëve të fundit ‘Relacion’, kënduar nga Rosalia, Daddy Yankee, J Balvin, Farruko, Sech.

Artisti hyri në Instagram dhe shpërndau këngën në shqip.

’Relacion Albanian Remix’, ka shkruar ai.

Si ju duket juve?

Artikuj të ngjashëm