Hykolli-Taynës: Këngën do ta rikthej me të tregu se jam burrë

By

Ish menaxheri Rinor Hykolli ka njoftuar se do ta rikthejë projektin më të ri të reperes Tayna “Si ai” në YouTube.

Përmes një postimi në Instagram, ai ka thënë se po e bën këtë vetëm t’i tregojë reperes së “është burrë”.

Ai ka thënë se është në rrugë të drejt komfort rregullave ligjore, dhe se po e ruan qetësinë.

Artikuj të ngjashëm