Historia tragjike prapa emrit të vajzës së Angelina Jolie

By

Së fundmi aktorja hollivudiane ka zbuluar historinë që fshihet prapa emrit të vajzës së saj Shiloh – histori kjo shumë tragjike.

Në një intervistë për Vanity Fair ajo zbuloi për herë të parë këtë histori duke thënë:

“Ishte një emër që prindërit e mi e patën për fëmijën e tyre të parë: Shiloh Baptist – por fatkeqësisht ndodhi një abort. Babai im po xhironte në Gjeorgji dhe ky ishte emri më jugor që prindërit e mi mund të gjenin”.

Angelina Jolie's Daughter Shiloh Jolie-Pitt Injured In ...

Burimi: E! News

Artikuj të ngjashëm