“Hana” e Fifit, Pm & Dagz shpërthim klikimesh në Youtube

By

Kanë kaluar vetëm pak muaj që kur Fifi, Pm dhe Dagz publikuan bashkëpunimin e tyre me titull “Hana”.

Artistët të cilët u bënë bashkë për këtë bashkëpunim po e shijojnë në maksimum suksesin e këtij hiti.

Të lumtur për këtë Dj Pm dhe Dagz, festuan suksesin e këngës e cila arriti të kalojë shifrën e 11 milionë klikimeve në Youtube. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Arbër Gumnishta (@dj_dagz)

Artikuj të ngjashëm