Hamburgeri i artë i Bebe Rexhës, nuk kushton aq shumë sa mendonim

By

U përfol për një hamburger që Bebe Rexha po shijonte teksa dukej shumë bukur e kuruar dhe e veshur.

Është e vërtetë që të gjithë njerëzit hanë hamburger kohë pas kohe, po ky që po ha Bebe ka një specifikë tjetër – është nga ari. Që të mos keqkuptohet, ajo nuk po ha shufër ari, mirëpo mishi i këtij hamburgeri është i mbështjellur me fletëza ari 24 karat që hahen, e pjesa tjetër mbetet hamburger i zakonshëm.

Ajo postoi në Instagramin e saj një video ku thotë:

“Po kafshoj këtë hamburger ari 24 karatësh, këtu në Rock Hard Cafe sepse un jam yll roku, dhe kështu hanë yjet e rokut.”

Prive zbuloi se hamburgeri që Bebe po ha i kontribuon një kauze. The Hard Rock International gjysmën e fitimit nga shitjet, do të jepen donacion për nismën e bamirësisë “Aksioni kundër Urisë”. Ata kanë bërë një menu të re që përfshin ushqimin me fletëza ari, e pikërisht hamburgeri i Bebe Rexhës nuk kushton më shumë se 25.95 dollarë. /Prive.al

 

 

 

Artikuj të ngjashëm