Në Maldive, kështu ia shprehin dashurinë njëri tjetrit Mihrija dhe Naimi

By

Dyshja e famshme Mihrije Braha e Naim Abazi, janë ndër ata çifte lidhja martesore e të cilëve I ka mbijetuar kohës, skandaleve dhe çdo krize të mundshme.

Të martuar për shumë vjet bashkë, në publik ata gjithmonë shfaqen shumë të lumtur.

Madje ata aq të dashuruar janë, sa edhe në ishujt ekzotikë të Maldiveve, emrat e tyre qëndrojnë të shkruar në rërën e bardhë buzë detit.

“Naim & Mihrije – Maldive”, shkruhet në rërë, e ky mbishkrim është shoqëruar edhe me ca zemra simpatike aty. /Prive.al

https://www.instagram.com/p/BuMNLfzBKGr/

Artikuj të ngjashëm