Grimeri i Kim Kardashian, krenar me Erën!

By

Suksesi i Era Istrefit në arenën ndërkombëtare nuk po ndalet.

Pak kohë pasi u raportua se ajo po ngjitet lart e më lart në iTunes, një tjetër emër i njohur ka folur për Erën dhe talentin e saj.

Grimeri personal i yllit botëror Kim Kardashian ka komentuar këngën ‘Bonbon’.

Mario Dedivanovic që është me origjinë shqiptare ka shkruar në profilin e tij në Instagram në një moment krenarie për Eren si ‘shqipe’ që po korr suksese.

Profili i tij kq mbi dy milionë ndjekës nga e gjithë bota marrë shkas nga fakti se falë qëndrimit gjatë tërë kohës me familjen Kardashian ai ka fituar mjaft famë. /Prive.al/

Screenshot_2016-02-07-22-37-45

Artikuj të ngjashëm