Greta Koçi publikon këngën e re – “Aman” një histori e dhimbshme dashurie

By

Këngëtarja e famshme shqiptare Greta Koçi sapo e ka lansuar këngën e saj të re.

“Aman” quhet projekti i ri i lansuar nën produksionin e Genc Prelvukajt, “Black Fish Entertainment”.

Kënga flet për një dashuri të humbur, ndërsa edhepse teksti i është dedikuar vuajtjes, kënga e Gretës ka melodi ritmike dhe me të edhe mund të vallëzosh!

Këngëtarja nuk ka ikur shumë nga stili i saj origjinal në këtë projekt, dhe shfaqet tejet elegante. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm