Gresa Hoti shkëlqen në tapetin e kuq të “Venice Film Festival”

By

Po mbahet Festivali i filmit “Venice Film Festival”, Festival ky i cili mbledhë yjet e botës së filmit nga e tërë bota.

Festivali i 79-të Ndërkombëtar i Filmit në Venecia po mbahet nga data 31 gusht deri më datë 10 shtator 2022 në Venezia.

Në mesin e yjeve të njohur, pranishme në këtë mbrëmje ishte edhe modelja kosovare, Gresa Hoti.

View this post on Instagram

A post shared by Gresa Hoti (@gres.hoti)

Modelja që po zhvillon karrierë të suksesshme shkëlqeu pranë yjeve të mëdhenj botërorë, si: Irina Shayk, Elodie, Sadie Sink, Penelope Cruz e të tjera.

Gresa ndau në llogarinë e saj në Instagram, foto nga parakalimi i saj në tapetin e kuq dhe si gjithë mahniti me pamjen e saj. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Gresa Hoti (@gres.hoti)

Artikuj të ngjashëm