Gresa Behluli martohet sonte, salla e dasmës po duket një përrallë e vërtetë (FOTO)

By

Gresa Behluli do të martohet sonte me të dashurin e saj, prej 10 vjetësh.

Salla ku do të mbahet dasma, është e kuruar deri në detaje dhe këtë e ka treguar vet Gresa, përmes një fotografie të postuar në Instagram.

Prive merr vesh se ceremonia madhështore e çiftit, do të mbahet në hotelin Venus, në periferi të Prishtinës.

Këngëtarja, e cila është vajza e Shkurte Fejzës, ditë më parë pati kanagjegjin, në të cilin ishin të pranishme shumë artiste të njohur të muzikës shqiptare.

Urime Gresa./Prive.al

Artikuj të ngjashëm