Gold Ag zbulon një detaj rreth ilahisë me Adem Ramadanin (FOTO)

By

Disa ditë më parë, Gold Ag zbuloi në emisionin NIN se në ditën e parë të Ramazanit, do të publikojë një ilahi me Adem Ramadanin.

Kjo ilahi që quhet “Era Ramazan” është gati dhe do të lansohet me videoklip më 13 prill.

Gold Ag sot njoftoi adhuruesit e muzikës së tij se ky bashkëpunim do të dalë me fillim të orës 18:00.

Shihni më poshtë postimin e këngëtarit./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Gold AG (@arianagushi)

Artikuj të ngjashëm