Çfarë ndodhi me fotografinë e pa edituar të Khloe Kardashian?

By

Si anëtare e një prej familjeve më të famshme dhe joshëse në planet, Khloe Kardashian rrallë është fotografuar duke arritur më pak se një milion dollarë.

Ylli televiziv dhe ndikuesja e mediave sociale dhe ekipi i saj zakonisht dinë të prodhojnë një imazh perfekt, raporton BBC, transmeton Klan Kosova.

Kështu që pasi një fotografi e pafiltruar u shpërnda në mediat e saj sociale “gabimisht” ata ishin të etur ta hiqnin atë.

Ata u kanë kërkuar platformave të mediave sociale ta heqin atë, megjithëse përpjekjet e tyre kanë nxitur të tjerët që ta ri postojnë atë.

Fotoja me pamje natyrale tregon 36-vjeçaren pranë një pishine me bikini.

Artikuj të ngjashëm