Aktorja e njohur nxit thashethemet për fejesë (FOTO)

By

Ylli i “Elektra” Jennifer Garner ka ndezur thashethemet se ajo është fejuar me të dashurin John Miller, kur ajo hodhi një vështrim të shkurtër të një unaze të madhe diamanti teksa bisedonte në një emision live në Instagram të martën.

Garner u pa me një unazë diamanti në gishtin e majtë të unazës teksa pinte çaj.

Garner dhe Miller, kanë qenë të pandashëm që nga pajtimi i tyre në prill të këtij viti pas një ndarje të shkurtër që filloi në gusht të vitit 2020.

“Ata u ndanë përpara se LA të futej në mbyllje,” tha një burim për In Touch Weekly në atë kohë.

Jennifer Garner thuhej se filloi të takohet me Miller në tetor të vitit 2018, një muaj pas finalizimit të divorcit nga Ben Affleck, me të cilin ishte e martuar për 10 vjet dhe me të cilin ndan tre fëmijë: Violet, 15, Seraphina. , 12 vjeç dhe Sam 9 vjeç.

Miller është gjithashtu i divorcuar, duke finalizuar ndarjen e tij nga ish-gruaja Caroline Campbell një muaj pasi romanca e tij me Garner filloi të bëhej publike.

Campbell u martua me Millerin në vitin 2005, dhe paraqitën kërkesën për divorc në vitin 2011. Dyshja u pajtuan një vit më vonë, dhe u ndanë përsëri në vitin 2014 dhe vazhduan me divorcin e tyre. Ish-ët kanë dy fëmijë.

Artikuj të ngjashëm