Gold AG nis xhirimet e klipit: Tani në bashkëpunim!

By

‘Medvegja’ është kënga e fundit e reperit Gold AG e publikuar para dy muajëve në YouTube, i treti projekt solo me videoklip që lançoi.

Teksa tani është radha e duetit të cilin e paralajmëroi muaj më parë në intervistë për Prive, atë me Burakun e grupit Fama.

Kënga tashmë është finalizuar dhe po ashtu ka nisur puna për videoklipin e tij që xhirimet janë bërë dje.

Tashmë pritet montazhi dhe postproduksioni i saj dhe në Janar të postohet në YouTube./Prive.al

Artikuj të ngjashëm