Big Mama single: Nuk mungojnë flirtimet nga këngëtarët!

By

Tashmë të gjithë e keni ndjekur intervistën në Prive të Big Mama ku rrëfen detajisht ndarjen nga partneri i saj.

Përpos kësaj këngëtarja tashmë single, është kthyer në një ndër femrat më të pëlqyera të skenës e nuk mungojnë as flirtimet nga kolegët e saj.

Këtë gjë e ka rrëfyer edhe vetë Bigi në intervistën e transmetuar të shtunën, ku shton se asnjëherë më parë nuk ka pasur më shumë oferta se tani e madje ajo këtë herë mund të bëj dhe zgjedhje se kë do.

Normalisht, se këtë e tha edhe me doza humori pasiqë artistja njihet për natyrën e saj./Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=WwOJLfia8tY

Artikuj të ngjashëm