Dashuri nëne: Albërie Hadërgjonaj ka mall për Angelinën, dëgjojeni këtë bisedë telefonike (VIDEO)

By

Duhet të jetë tejet e vështirë që të jetosh larg njerëzve të tu më të dashur.

Këngëtarja Albërie Hadërgjonaj, po e përjeton distancën me të bijën e saj në këto momente. Albëria ndodhet me punë në Shqipëri, ndërsa Anxhelina në Shtetet e Bashkuara, por mundësia e komunikimit sot është e madhe.

Dhe një bisedë telefonike në mes të dyjave, është shumë emocionuese.

Një video të cilën Anxhelina e ka publikuar në Instagram, e shfaqë vetëm në zë Albërien, duke i thënë asaj se sa shumë e ka marrë malli për të.

Albëria madje, i thotë Anxhelinës se e kishte parë një vajzë diku, që i kishte ngjarë shumë në të bijën dhe kjo e kishte përmalluar edhe më shumë! /Prive.al

Dashuri nëne! Bisedë mes Albërie e Angjelina Hadërgjonaj!

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm