Gold AG e Greta arrijnë 4 milionë shikime (Video)

By

Pas shumë këngëve me temë patriotike, fetare e sociale para pak jave ka sjellur një projekt më ndryshe me kolegen e tij Greta Koçi.

Edhe ky klip rezultoi me shumë sukses dhe po dëgjohet në vetura e klube të natës.

Për 21 ditë nga lançimi ‘Mas Miri’ ka regjistruar mbi  4 milionë shikime në kanalin e Arianit në YouTube.

Por ky nuk është projekti i fundit i tij, para pak dite solli duetin e ri me Taulant Bajraliun./Prive.al

Artikuj të ngjashëm