Xhensila dhe Mozzik ‘ndezin’ Tiranën

By

Pritej shumë bashkimi i tyre në planin profesional. Mozzik dhe Xhensila nuk dëshpëruan duke sjellur projektin ‘Ama dorën’ i cili u pëlqye nga fansat.

Megjithëse kënga nuk eci mirë me Youtube shkaku i problemeve të reklamave të trefisha, kjo nuk i ka lënë aspak shenjë dyshes.

Ata kanë performuar mbrëmë në Moscow Club përpara qindra fansave të mbledhur për t’i dëgjuar.

Nga çfarë tregojnë videot nga ky klub i Tiranës, atmosfera ishte impozante. E pos hitit të përbashkët, u interpretuan edhe këngët solo të artistëve.

Ndryshe, Xhensila dhe Mozzik së shpejti do sjellin prodhime të reja muzikore që mendohet të konkretizohen brenda disa muajve. /Prive.al/

https://instagram.com/p/9Pl7MNobHn/

Artikuj të ngjashëm