Gold AG dhe Shyhrete Behluli përsëri bashkë në një tjetër duet

By

Kjo dyshe i këndoi nënës, lidhjes së ngushtë motër e vëlla e gurbetqarit – teksa tani po vjen edhe bashkëpunimi i katërt mes Gold AG dhe Shyhrete Behlulit.

Kënga e tyre është orkestruar në studion e Virusit me tekst e muzikë të vetë reperit.

Zbulojeni kur do të publikohet kënga duke ndjekur videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm