Në rast të rrallë, Almeda na njeh me njerkun në Shën Valentin

By

Shën Valentinin, Almeda Abazi nuk e ka kaluar vetëm me Tolgan.

Në foton e postuar sot në mbrëmje, bukuroshja shqiptare, krahas Tolgës, shfaqet edhe me dy çifte të tjera.

Fjala është për motrën e saj, Ildën me personin e zemrës, basketbollistin Kenan Ispahi dhe nënën e saj, Albanën.

Në një rast goxha të rrallë, Almeda ka shfaqur edhe njerkun e saj i cili poashtu ka qenë i pranishëm përgjatë darkës.

Nëna e ish-Missit ka edhe një djalë, rreth 5 vjeçar kjo martesë e dytë për të cilin mediat kuptuan fare vonë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm